Kondela SINGA 03 bílá

37.6 kg
Výška
187 cm

• , zakoupeno v Prima-Cena

• Předsíňová stěna je kvalitní, odpovídá obrázku.
    • Pro tento produkt jsem rozhodla pro to, jak vypadá.
    • Pro jeho rozměry.

Produkt jsem si vybrala pro jeho rozměry.
    Stěna bude vyhovovat mým potřebám.
    Je rozměrově malá, ale přesto funkční a odpovídá mým představám.
    Vřele doporučuji do malých prostor.
    S nákupem jsem spokojená, nevím, na co bych si měla dávat pozor.

Šířka
90 cm
37.6 kg
Výška
187 cm

Světla a maximálně praktická předsíňová sestava z materiálu DTD laminovaná. Provedení je bílá barva, vybavená je 3 šedými háčky, které jsou umístěny v levém horním rohu. Na pravo dole se nachází komoda, která se skládá z jedné zásuvky a jedněch dvířek. Nad touto komodou je umístěno úzké zrcadla. Na levo od nízké komody je otevřená polička, která slouží jako botník. Sestava je vybavena šedými vodorovně umístěnými úchyty.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Prima-Cena

• Předsíňová stěna je kvalitní, odpovídá obrázku.
    • Pro tento produkt jsem rozhodla pro to, jak vypadá.
    • Pro jeho rozměry.

Produkt jsem si vybrala pro jeho rozměry.
    Stěna bude vyhovovat mým potřebám.
    Je rozměrově malá, ale přesto funkční a odpovídá mým představám.
    Vřele doporučuji do malých prostor.
    S nákupem jsem spokojená, nevím, na co bych si měla dávat pozor.

• Neúplné údaje.

Opravdu Vám něco chybí ,