Kondela Patent Dub Sonoma

Výška
188 cm

• Dobře zabaleno.
    • Akorát hluboká.
    • Kvalita provedení dobrá.
    • Cena akorát :-).
    • Design pěkný.

Stěnu jsme objednali do malé předsíně a krásně se tam hodí, velká výhoda je, že není příliš hluboká, takže opravdu krásně se vejde i do malých prostor. Kvalita výrobku je vyhovující. Vše bylo v pořádku, nic nechybělo, nic nezbylo :-) . Babi s dědou jsou spokojeni :-). Takže děkujeme.

Spokojenost.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v Nábytek ATAN

• Jsem maximálně spokojená!!!! :-)

Šířka
145 cm
68 kg
Výška
188 cm

Provedení: Předsíňová sestava PATENT je vyrobená z kvalitního DTD lamina v barevném provedení dub sonoma.

Skříň je věšáková.

• Výška šuplíku: 15 cm
  • Šířka a hloubka police: 48,1x24 cm

Kvalitní slovenský výrobek.

Dodáváno v demontu.

V nabídce také další barevné varianty, viz. související.

• Dobře zabaleno.
    • Akorát hluboká.
    • Kvalita provedení dobrá.
    • Cena akorát :-).
    • Design pěkný.

Spokojenost.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v Nábytek ATAN

• Jsem maximálně spokojená!!!! :-)
  • , zakoupeno v Nábytek ATAN

• Splňuje mé požadavky, úzká do malého prostoru

Ideální do malého prostoru